Tagi

1045096_588274297861152_957232149_n

Łukasz Walczak, rzecznik prasowy MW o próbie imputowania Ruchowi Narodowemu odpowiedzialności za wandalizm w Kruszynianach przez środowiska lewackie:

„Pomimo tego, że lewactwo już próbuje przypisać ten czyn środowiskom związanym z Ruchem Narodowym, chciałbym stanowczo oświadczyć:

Ja, Łukasz Walczak, uważam ten czyn za skandaliczny i bezsensowny. Tatarzy od dawien dawna są częścią składową polskiej kultury. Tatarzy Ci którzy zostali w Polsce byli wiernymi synami i córkami Rzeczypospolitej i wielokrotnie stawali w obronie RP, niezależnie od wroga. To tutaj w Polsce znaleźli oni prawdziwą wolność, której nie mogli znaleźć pod gniewnym batem krymskiego chana lub ottomańskiego sułtana.

Należy rozróżniać islam Tatarów od prymitywnego, salafickiego nurtu, który na całym świecie stawia meczety finansowane przez króla Arabii Saudyjskiej.

Tak więc jeszcze raz – zdecydowane nie dla atakowania społeczności, która wiele dała Najjaśniejszej Rzeczypospolitej! Proszę o podanie tego info dalej, zanim znów przypiszą RNowi coś, co nie leży w naszej filozofii.”

Źródło: Młodzież Wszechpolska

Reklamy