Tagi

– Mówienie o islamizacji Europy jest grubą przesadą. To jest tworzenie demona. Kiedyś do potęgi n-tej podniesiony był antysemityzm, czego jaskrawym przejawem było państwo hitlerowskie, dzisiaj mamy antyislamizm, który też może doprowadzić do katastrofy – ostrzega w rozmowie z Interią prof. Selim Chazbijewicz, były imam Muzułmańskiej Gminy Wyznaniowej w Gdańsku i współzałożyciel Rady Centralnej Związku Tatarów Rzeczypospolitej Polskiej. Dariusz Jaroń, Interia: Czy wśród mieszkających w Polsce muzułmanów są głosiciele radykalnego islamu, którzy mogliby dążyć do przeprowadzenia ataku terrorystycznego?

Prof. Selim Chazbijewicz:– Ryzyko zorganizowania takiego ataku nie jest duże. Środowisko muzułmańskie w Polsce po pierwsze nie jest liczne, po drugie radykalnych nastrojów, przynajmniej z tego co ja wiem, w tym środowisku nie ma. Są oczywiście konwertyci, którzy wyrażają skrajne poglądy na Facebooku czy innych forach internetowych, ale nie spotkałem się z tym, żeby ktoś nawoływał do fizycznych aktów agresji. Istnieje natomiast potencjalne niebezpieczeństwo przeniknięcia do kraju pojedynczego terrorysty lub wrogo nastawionej grupy

Cały wywiad: http://fakty.interia.pl/tylko-u-nas/news-islamizacja-europy-to-jest-tworzenie-demona,nId,1578525#iwa_item=8&iwa_img=0&iwa_hash=22122&iwa_block=facts_news_small

Pozwolę sobie na mały komentarz:

„Zaufajmy też naszym służbom. Jest ich sporo.  Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Agencja Wywiadu, Służba Kontrwywiadu Wojskowego, Służba Wywiadu Wojskowego – wszystkie są powołane do tego, żeby czuwać nad naszym bezpieczeństwem”.

Czy to te służby mają nas chronić przed zagrożeniem? https://www.youtube.com/watch?v=TN2OvAzZPs0

Słynna zagubiona walizka dzielnego agenta: 0003BQXSCU9NL0AD-C321 A może dla muzułmanów są przydzieleni bardziej zaradni funkcjonariusze? Zresztą jakież to predyspozycje trzeba mieć, aby się umówić na kawę z jakąś konwertytką i zaproponować jej załatwienie kilku spraw za kablowanie? Szkoda, że też nasi dzielni imamowie nie mają odwagi powiedzieć jakie będą efekty pracy nad polskimi muzułmanami tych wahabickich kacyków :

cztery oczy https://www.youtube.com/watch?v=X79kmAAMZnE

Poniżej widać z kim mamy do czynienia, proszę sobie szanowni teologowie zerknąć w google i zobaczyć ileż to jest klepania po plecach księży i rabinów, ileż to wspólnych spotkań, dialogów, a nawet dodawania Jezusa(a) do Szahady i  jakoś o tym imamowie i imamki boją się pisać.

Nowi muzułmanie

Może się rzeczywiście jest czego bać, może następnymi gośćmi będą tam Polscy muzułmanie:

81c891e0a08a29797e2cd7042b3b5776

Reklamy